Poradnik prezentowy NudyNieMa design - część I

przez - grudnia 08, 2015

Późna jesień i zima nie należą w moim odczuciu do najprzyjemniejszego czasu w roku. Na szczęście mamy Mikołajki i Gwiazdkę, czyli czas obdarowywania prezentami. Przyjemnie jest obdarowywać, przyjemnie być obdarowanym, ale nie mniejszą frajdę sprawia - przynajmniej mi - samo marzenie i tworzenie wishlist. Moich prywatnych poznaliście ostatnio nawet kilka. Dziś chcę doradzić Wam, co możecie podarować bliskim. Oczywiście możecie spokojnie uznać moje dotychczasowe listy marzeń za inspirację, ale zamierzam Wam również doradzić, korzystając - a jakże - z własnej prywatnej oferty plakatowej :-) Zapraszam więc. Gdyby ktoś miał problem, co wybrać z blisko setki grafik NudyNieMa design, ten post mu pomoże.


Zaczynam od najmłodszych. Zakładam, że macie w najbliższym gronie milusińskich. I zdaję sobie sprawę, że dla nich największą frajdą na świecie nie będzie może plakat do pokoju, ale może będziecie chcieli zaspokoić swoje potrzeby estetyczne, jeśli chodzi o to wnętrze, albo też potrzeby znajomych rodziców. Tak się składa, że mam w ofercie bardzo dużo plakatów dziecięcych. Począwszy od pięknych, prostych grafik personalizowanych z imieniem, po delikatne plakaty z serii Goodnight czy Dreaming. Kto woli minimalistycznie, są też proste typografie. 
Powyżej nie widać oczywiście wszystkiego, co jest w ofercie. Wejdźcie więc po prostu na nudyniema.pl, a poznacie wszystkie grafiki dziecięce.

Aha, nie mogę też zapomnieć o grafikach z serii Animals!Jesteś zakochany? Chcesz obdarować kogoś zakochanego? A może po prostu chcesz przekazać miłosny message. W tym temacie też mam wiele do zaoferowania. Od plakatu Love z popularnej serii Words, poprzez wiele miłosnych haseł.   


W temacie przyjaźni polecam plakat Friend z serii Words. Dobrym pomysłem dla przyjaciela (ale również dla męża/ chłopaka, żony/ dziewczyny i dziecka) będzie też plakat z serii Letters lub Numbers - na urodziny czy rocznicę. Oczywiście wykonam każdą literę i cyfrę/ liczbę :-) 
Poniżej kilka propozycji grafik dla mam i tatusiów :-)


Chcecie kogoś zmotywować? Mam wiele plakatów na tę okoliczność:


To pierwsza część poradnika. W drugiej pokażę Wam, co można kupić psiarzom, kociarzom, miłośnikom ciekawych cytatów i orędownikom domowego ogniska. Stay tuned :-)


Powiązane wpisy

2 komentarze