Moja grudniowa Wishlista

przez - listopada 30, 2015

Obiecuję, że to ostatnia wishlista w tym roku! Ale przyznam, że tak przyjemnie się je robi, że najpóźniej na wiosnę możecie się spodziewać kolejnej! :-)
Zaczynam od czegoś, co marzy mi się od dawna. Wypatrzyłam to oczywiście gdzieś na Instagramie. Ten Instagram to samo zło, mówię Wam! O połowie przedmiotów czy marek, które uwielbiam, nie miałabym pojęcia, gdyby nie Insta. Tak więc jest to taki kalendarzo-zegar. Niestety znalazłam tylko na e-bay. Jest kilka opcji rozmiaru, czasem coś z innym kolorem. Must have - absolutnie!!!

Jeśli chodzi o kalendarz, to oczywiście nie zabraknie i mojego autorskiego, od NudyNieMa design! Planuję jeszcze zaprojektować taki 12-kartkowy, ale póki co czasu brak. I tak mam niezły czas z tym całorocznym! ;-)

Pozostaję w gabinecie. W ogóle cały czas nie jestem tu urządzona. Potrzeba wielu rzeczy do dopieszczenia tego wnętrza. Podoba mi się bardzo taki przybornik na biurko Vitra. A że lubię błyskotki, to marzę też o pen drive'ie Swarovsky ;-)


Jeśli jesteśmy przy bling bling: wpadły mi w oko ciekawe kolczyki i naszyjnik z kolekcji Ania Kruk. Pisałam kiedyś, że w temacie biżu jestem wierna W.Kruk, ale to w zasadzie ta sama rodzina, więc mogę poczynić drobne ustępstwo, nie?


Biżuterii nigdy za dużo, dokładnie tak samo jest z perfumami. "Zamawiałam" już w prawdzie jedne w listopadzie, ale ostatnio wpadła mi w ręce próbka Midnight Poison Diora. I muszę powiedzieć, że przepadłam. Boski zapach! I pamiętacie, co pisałam o tym, jakie znaczenie ma dla mnie flakon oraz to, kto jest twarzą perfum? Nie kupiłabym w życiu perfum, których ambasadorką jest dajmy na to Britney Spears czy Beyonce, choćby pachniały najcudowniej na świecie. Otóż w poszukiwaniu zdjęć do tego posta odkryłam, że twarzą Midnight Poison jest Eva Green! Piękna, zachwycająca i intrygująca Vesper Lynd z Casino Royale, mojego ulubionego Bonda!!! To nie może być przypadek, te perfumy muszą być moje!!!


Nieskromnie wrzucam na listę kolejną rzecz mojego projektu. Wspominałam Wam już kiedyś o Society6, gdzie możecie znaleźć wiele produktów, takich jak m.in. torby, t-shirty, kubki, bluzy, poduszki, zegary i oczywiście plakaty z moimi grafikami. Ja nabyłam już torbę oraz t-shirt, teraz planuję case na iPhone'a.


Ostatnio byłam na Warszawskich Targach Książki Artystycznej i wpadła mi w ręce publikacja, której już wcześniej szukałam: "Very Graphic. Polish Designers of the 20th Century". Żałuję, że nie kupiłam. Tym bardziej, że był Black Friday i można ją było nabyć taniej.  


Pisałam już kiedyś, że nie majstruję za dużo w naszych wnętrzach i (poza gabinetem) uważam je raczej za kompletne. Nie przemeblowuję, nie dokupuję ciągle nowych świeczników, dywaników, narzut, poszewek na poduszki. Ale są takie rzeczy, które przyda się mieć w większych ilościach. Bardzo lubię kwiaty i staram się, aby zdobiły  nasz dom przez cały rok. Przydają się więc wazony. Oczywiście znowu Instagram staje się nieocenioną inspiracją i motywatorem zakupowym ;-) Zauważyłam modę na wazony Madam Stoltz. Są faktycznie bardzo ładne, ale - jak to bywa z instagramowymi modami - mają je teraz prawie wszyscy. Za to udało mi się znaleźć wazony równie ładne, o ile nie ładniejsze, duńskiej firmy Lyngby. Wybieram piękny matowy czarny oraz marmurowy.


Przydałby mi się również stojak na gazety. Szukam od lat i wygląda na to, że znalazłam nareszcie coś ciekawego.


I na deser perełka. Belmam. Poznałam tę markę - a jakże - przez Instagram. Kupiłam w zeszłym roku jeden z ich koszy. I od tego czasu muszę powiedzieć, że podoba mi się prawie wszystko, co wprowadzają do oferty! Świetnie pasowałby mi do gabinetu ich regał, super są też organizery. Kosz, który mam, wylądował u dziewczyn w pokoju, więc przyda mi się drugi - tym razem tylko dla mnie. Słowo daję, łapię się za głowę, jak Belmam wrzuca coś nowego na Insta, co oznacza to, że prawdopodobnie moja lista marzeń ulegnie znowu wydłużeniu.


Dodam, że od miesięcy marzyłam też o spódnicy od Miszkomaszko, ale kliknęłam na nią z okazji Black Friday :-)


A Wy o czym marzycie w grudniu??
1. Zegar
3. Toolbox Vitra
4. Pendrive
5. Kolczyki te, te i te oraz naszyjnik
6. Perfumy
7. iPhone case
8. Książka
9. Wazony: ten i ten
10. Stojak na gazety
11. Belmam: regał i kosz


Poprzednie wishlisty możecie zobaczyć tutaj:
- listopadowa: tu
- mikołajkowa: tu
- dla dziewczynek: tu

Powiązane wpisy

0 komentarze