Rozmiar ma znaczenie

przez - września 30, 2013

Wakacje, wakacje i po wakacjach. Jak było? No faaajnie... 

Ale wakacje z dziećmi to już takie inne wakacje. Zaczyna się od wyboru miejsca:
- Proszę pani, poproszę tak, żeby były baseny, brodziki, zjeżdżalnie, plac zabaw, plaża piaszczysta, menu dla dzieci, animacje i minidisco.
- Rozumiem, czyli hotel ma być duży.
- Hmm, no jeśli tak trzeba… L

Do tej pory jeździliśmy na wyjazdy raczej kameralne. Jeśli hotel, to mały. Albo apartament etc. Teraz stwierdziliśmy, że najlepszy wybór to wypasiony hotel z udogodnieniami dla rodzin z dziećmi. Czy słusznie? Chyba nie, bo następnym razem baaardzo długo się zastanowię, zanim coś podobnego sobie zafundujemy. Ja nie mówię, że było źle. Przyczepić się nie ma za bardzo do czego. Hotel faktycznie duży, za to położony w wielkim, bardzo rozległym i przepięknie utrzymanym ogrodzie. Architektura niska i przyjemna dla oka. Baseny jak trzeba, małe, duże, ciche, głośne. Bary, kawiarnie, chill outy. Na plaży super molo z klimatycznymi lożami. Tylko te masy ludzi na posiłkach… O ile za dnia całe towarzystwo się po tym wielkim terenie rozchodziło, to przy kolacji była jatka… Ja takich tłumów nie trawię. Może zdziwaczałam przez tych parę lat na wsi, bo przecież dziecko miasta jestem, ale aktualnie na takie masy ludzi reaguję nerwowo.

No dobrze, ale poza tym wszyscy zadowoleni, opaleni, najedzeni (wiadomo, all incl. to człowiek non stop podjada, więc na wagę nadal ze strachu nie weszłam). Więc bilans (wagowy pewnie również) jest na tak. Z energią wkraczamy w nową porę roku.


Na dowód świetnej pogody i nie gorszych nastrojów wrzucam kilka fotek. Pisać to za bardzo nie ma więcej o czym. Basen, spacer, jedzenie. I tak w kółko. W życiu jeszcze nie byłam na takich wakacjach, żeby z hotelu nigdzie nie wyjść. Ale wszystkiego trzeba doświadczyć. 

Aha, wózek sprawdził się jako tako. Jak ktoś codziennie użytkuje, to raczej nie polecam - dość ciężko się prowadzi.


Powiązane wpisy

0 komentarze